Ako hľadať lacné letenky

 

Na internete existuje nespočetne veľa stránok ponúkajúcich letenky. Hlavne tie lacné. Ako si však byť skutočne istý, že práve daná letenka je najlacnejšia je už zložitejšie.

 

Mnohých predajcov zaújma hlavne zisk a preto nieje ich motiváciou pomôcť Vám nájsť tú najlacnejšiu variantu, ale letenky predať a častokrát využiť zavádzajúce až klamlivé informácie.  Najčastejším typom závadzania zákaznika je neúplna alebo len tažko dosiahnuteľná cena letenky.

Nadpis článku alebo reklamný banner láka na skvelú cenu letenky no po prekliknutí sa na stránku zistíte, že tomu nieje celkom tak. Ku avízovanej nízkej cene letenky sa pripočítajú daľšie poplatky a cena nám zrazu vystúpa o desiatky percent vyššie.  Prípadne je lákava nízka cena letenky platná len pre vybraných niekoľko letov, ktoré sú však mnohokrát veľmi rýchlo vypredané.

Je naozaj zriedkavé natrafiť na ponuku kedy zaplatíte za letenku toľko koľko sľubuje reklama.  Kde a ako nájsť reálne informácie o cenách leteniek bez zavádzania si povieme v nasledujúcom článku